Bonprix – móda, ktorá vás bude stále baviť

Bonprix

Bonprix logo

Bonprix logo

Pod týmto názvom sa ukrýva spoločnosť, ktorá funguje ako zásielkový predaj. Značka je súčasťou najväčšieho svetového koncernu, ktorý sa zaoberá zásielkovým predajom, OTTO Versand so sídlom v Hamburgu. Spoločnosť na trhu pôsobí viac ako 25 rokov a za tú dobu si získala pevné postavenie a mnoho priaznivcov pohodlného „katalógového“ nakupovania. Bonprix vám umožní pohodlne nakupovať z domova len prostredníctvom katalógov, ktoré zdarma dostanete do svojej schránky. Zákazníci určite ocenia rôznorodú ponuku tejto firmy, ktorá zahŕňa nielen oblečenie, ale aj bytový textil a doplnky.

Predstavenie značky Bonprix

Na slovenskom trhu sa táto značka prvýkrát objavila v roku 2006. Komunikácia so zákazníkmi funguje na základe už spomínaných katalógov.Ich distribúcia prebieha čiastočne prostredníctvom Slovenskej pošty a súkromných kolportérov. Je jedno, či bývate vo veľkom meste alebo na dedine, kde ľudovo povedané „dávajú líšky dobrú noc“. Katalóg Bonprix obdržíte, nech ste kdekoľvek.

Zásielková spoločnosť pôsobí hneď v niekoľkých najväčších európskych štátoch. Menujme Nemecko, Taliansko, Holandsko, Poľsko, Anglicko, Belgicko, Francúzsko, Taliansko, Rakúsko, Rusko, Česká republika a samozrejme Slovensko. Značka je rozšírená prakticky po celej Európe.

Pohodlné nákupy

Hoci v dnešnej dobe nie je problém si čokoľvek objednať cez internet, katalógové predaje sa stále držia v popredí, najmä medzi staršími ľuďmi. Bonprix je seriózna značka, ktorá si svojich zákazníkov veľmi váži. Nie je teda potrebné sa obávať nakupovať prostredníctvom katalógov. Naopak je to veľmi jednoduché a pohodlné. Na všetky produkty sa vzťahuje systém reklamácie výrobkov a vrátenia peňazí. Značka sa zameriava prevažne na moderné oblečenie. Kladie dôraz na dizajn, kvalitu materiálu a tiež pohodlie. Z katalógu Bonprix si vyberie každý bez ohľadu na vek a pohlavie.

Produkty značky Bonprix

Spoločnosť prináša veľmi rôznorodý sortiment pre celú rodinu. Veľkou výhodou je tiež skutočnosť, že obuv i oblečenie možno vyberať z mnohých rôznych veľkostí. Okrem oblečenia a obuvi môžete v Bonprix nakúpiť aj doplnky do domácnosti. Zrejme najväčšou prednosťou katalógového predaja Bonprix je, že nakupujete kvalitné produkty za veľmi priaznivé ceny. Navyše nemusíte nikam chodiť, z pohodlia domova si prehliadnete katalóg, vyberiete sortiment, ktorý vám vyhovuje, a jednoducho objednáte.

Dámska móda v Bonprix

Bonprix nohavicový kostým

Bonprix nohavicový kostým

Najmä dámy si prídu na svoje, lebo v Bonprix nájdu všetku módu a doplnky, na ktoré si len spomenú. Katalógový tovar sa zameriava na aktuálne ročné obdobie, ale nájdete tu aj celoročné oblečenie. Absolútnou klasikou sú pohodlné a ležérne džínsy s rovnými nohavicami. Ženy tiež veľmi rady nakupujú šaty a sukne, ktoré veľmi dobre sedia na každú postavu a ktoré sa prispôsoba vašim potrebám.

Klientelu Bonprix tvoria prevažne ženy v strednom veku. V ponuke nájdu vkusné blúzky a topy vhodné pre každodenné nosenie i do spoločnosti. Značka nezabúda tiež na pohodlné voľnočasové oblečenie, v ktorom sa budete cítiť dobre za každých okolností. Samozrejmosťou je spodná bielizeň v mnohých variáciách a plavky.

V zimnom období prevažujú v ponuke teplé a štýlové svetre a bundy v rôznom prevedení. Opäť je kladený dôraz na kvalitu, pohodlie a prijateľnú cenu.

Pánska móda

Móda pre mužov sa vyznačuje jednoduchou eleganciou. Muži dávajú prednosť kvalitnému a odolnému oblečeniu, v ktorom sa budú cítiť veľmi pohodlne. Prevažujú džínsy a džínsové kraťasy, ďalej potom štýlové mikiny a tričká. Nechýbajú obľúbené pánske košele s krátkym i dlhým rukávom.

Detská móda

Bonprix si zamilujú aj rodičia malých detí. Všetci dobre vieme, ako deti z oblečenia rýchlo vyrastú a aké sú aktuálne ceny v bežných obchodoch. Bonprix prináša to najlepšie z odevov a doplnkov pre deti od najmenších až po teenagerov. Detská móda je farebná, veselá a hravá. Nájdete tu krásne kúsky vhodné pre každodenné nosenie, ktoré spĺňajú vysoké nároky našich ratolestí.

Značka Bonprix si potrpí na kvalitu svojho tovaru. Tu veľmi starostlivo sleduje od začiatku až do konca. Materiály sú veľmi šetrné k pokožke a idú ruka v ruke s prírodou. Bonprix sa tiež aktívne zapája do aktivít, ktoré prispievajú k ochrane životného prostredia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *