CCC – obuv a doplnky pre celú rodinu

O značke CCC

Pod značkou CCC sa ukrýva poľský reťazec s obuvou a doplnkami, ktorý doslova šliape na päty zahraničným firmám s obuvou v Čechách a na Slovensku. V poslednom roku mal väčší obrat ako nemecký predajca obuvi Reno a stal sa tak štvrtou najsilnejšou značkou v Čechách. Pobočky CCC môžeme nájsť prakticky v každom nákupnom centre.

Logo poľskej spoločnosti CCC

Logo poľskej spoločnosti CCC

História značky

Spoločnosť CCC OBUV SK, s.r.o. je poľská značka, ktorú založil Dariusz Milek. Na Slovensko prenikla v roku 2012 a v súčasnej dobe tu má viac ako 30 predajní, ktorých počet neustále rastie. História spoločnosti však spadá až do polovice minulého storočia, kedy bola v Poľsku otvorená prvá predajňa s obuvou pod názvom Milek. O rok neskôr vznikla prvá franšíza, ktorá niesla názov Žltá stopa. Odtiaľ bol len krôčik k súčasnej značke, ktorú poznáme dnes pod názvom CCC obuv. Pod týmto označením bola firma zaregistrovaná v roku 1999.

Na prahu nového tisícročia spoločnosť zahájila vlastnú výrobu obuvi v poľských Polkowiciach. Akonáhle sa značke podarilo ovládnuť domáci trh, expandovala do zahraničia. Okrem Slovenska značka prenikla aj do Maďarska, Rumunska, Ruska, Čiech. V nedávnej dobe otvorila značka predajne aj v západných krajinách. Stala sa tak veľkým konkurentom ostatných „zabehnutých“ značiek, ako je Deichmann či obuv Reno.

Bohatý výber obuvi a doplnkov pre každého

Veľkou prednosťou tejto značky je skutočnosť, že prináša pestrý sortiment obuvi a doplnkov, ktoré sú určené pre široké spektrum zákazníkov bez ohľadu na vek a pohlavie. Možno teda povedať, že v predajniach s obuvou CCC si na svoje príde naozaj každý vrátane najmenších detí. Obchodná ponuka CCC sa zameriava na dve základné kolekcie, jar / leto a jeseň / zima. Samozrejmosťou je tiež celoročná a domáca obuv. Súčasťou sortimentu sú aj štýlové kabelky, tašky, opasky, ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky určené pre starostlivosť o obuv.

CCC je výhradným distribútorom značiek Lasocki, Clara Barson, Nylon Red, Cesare Cave, Nelli Blu, Sprandi a ďalších. Za zmienku stojí najmä obuv Lasocki. Ide o poľského výrobcu značkovej obuvi, kabeliek a koženej galantérie. Veľmi obľúbené sú najmä čižmy a tenisky od tejto značky. Lasocki prináša veľmi kvalitnú a pohodlnú obuv, zameriava sa aj na mladých ľudí a deti. Napriek všetkým obavám z poľských výrobkov poskytuje dostatočnú kvalitu za priaznivé ceny.

Zaujímavosti

Predaj obuvi a doplnkov v obchodoch CCC funguje na princípe „house of brands“, čo znamená, že spoločnosť ponúka sortiment iných značiek. Je však ich hlavný alebo výhradný distribútor.

Predajne CCC

Predajne CCC sú rozosiate po celej SR najmä vo väčších a stredných mestách. Nachádzajú sa prevažne v obchodných centrách alebo vo frekventovaných nákupných zónach. Ako už bolo vyššie spomenuté na Slovensku je vyše 30 predajní CCC a do budúcna sa počíta s ich ďalším nárastom.

Obuv CCC nájdete napr. v Bratislave (OC Central, OC Danubia, Aupark, Shopping Palace), v Poprade (OC MAX), v Košiciach (OC Galéria Shopping, OC Tesco), v Prešove (OC MAX), v Trnave (OC MAX), v Nitre (N-Centro, OC Galéria, OC MAX), v Trenčíne (OC Laugaricio, OC MAX) a ďalších mestách.

E-shop značka CCC nemá, ich stránky nájdete na webe http://ccc.eu/sk/. Ide však len o katalóg, v ktorom možete nájsť jednotlivé produkty a dostupnosť vo vami vybranej predajni.

Máte vlastnú skúsenosť s produktmi od značky CCC ? Napíšte nám ju do komentárov pod článkom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *