InSPORTline vám pomôže žiť aktívne

O značke inSPORTline

Chcem si prezrieť obchod

Insportline je najznámejšou značkou rýdzo českej spoločnosti Seven Sport s.r.o., ktorá bola založená v roku 1995 vo Vítkove. Za dobu svojho pôsobenia na trhu firma stále rastie a rozširuje portfólio značiek v oblasti športu. Insportline sa pýši jedným veľkým prvenstvom, pretože sa už niekoľko rokov drží na vrchole medzi predajcami a výrobcami fitness v Českej republike. Zákazníci oceňujú predovšetkým päťročnú záruku, ktorú spoločnosť poskytuje na všetky svoje produkty a servis priamo u zákazníka.

inSPORTline

Logo inSPORTline

Spoločnosť Insportline sleduje najmodernejšie trendy v oblasti športového vybavenia a prináša svojim zákazníkom výrobky, ktoré kladú dôraz najmä na kvalitu. Zároveň podporuje svojich partnerov z oblasti fitness a posilňovní kvalitným preškolením svojimi trénermi. V roku 1999 firma presunula veľkú časť svojej výroby aj na Slovensko a distribuuje produkty do 23 európskych krajín. Medzi najznámejších partnerov patria Rumunsko, Maďarsko, Poľsko, Litva či Nemecko. Tím Insportline tvorí viac ako 150 zamestnancov.

Bohatý sortiment pre každého

Sortiment značky zahŕňa všetko vybavenie pre šport, fitness a voľný čas. Menujme napríklad rotopedy, bežecké stroje, pásy, bicykle, kolieskové korčule, zimné korčule, prilby, chrániče, skateboardy, kolobežky, potreby pre biliard, tenis, squash, basketbal, volejbal, motodoplnky a mnoho ďalších vecí. Insportline kladie veľký dôraz na kvalitný sortiment, maximálnu funkčnosť a moderný dizajn.

Dámska moto bunda

Dámska moto bunda

Insportline ponúka tovar známych športových značiek, medzi ktoré patria napr. Fila, Adidas, Worke, Newline, Rebelhorn, 4Ever, Craft, Trimm, Nutrend, W-tec, Suunto, Kellys, Sigma,Hello Kitty, Ironman a veľa ďalších.

Internetové stránky

Pre koncových zákazníkov je pripravený internetový obchod www.insportline.sk, ktorý zahŕňa všetky výrobky tejto značky. Veľkou výhodou je ľahká orientácia. Výrobky sú rozdelené do jednotlivých skupín. Fitness zastupujú bežecké pásy, rotopedy a ďalšie fitness stroje. V športe nájdete všetky športové potreby, ktoré vás len napadnú (kolobežky, lyže, korčule a ďalšie). V sekcii outdoor možno zakúpiť kompletnú výbavu na kempovanie, ale aj rybárske či vodácke potreby. Nechýba tiež zábava a hry, medzi ktoré patria hojdačky, trampolíny a ďalšie. Samostatný sortiment tvoria športové oblečenie pre mužov, ženy, deti a výbava pre motocyklistov. E-shop bol medzi finalistami e-shop roku 2014 v kategórii šport a fitness a získal certifikát „Heuréka! Overené zákazníkmi“. Viac ako 98% zákazníkov by eshop odporučilo svojim známym.

Chcem si prezrieť obchod

Prečo nakupovať v inSPORTline ?

  • sú výrobcovia
  • predĺžená záruka 5 rokov
  • doprava zadarmo
  • montáž a nastavenie zadarmo
  • servis u zákazníka
  • bezplatná výmena veľkosti
  • nakupovanie na splátky
  • zľava za vernosť
  • vrátenie tovaru do 30 dní

Prečítajte si bližšie podmienky TU.

Predajne inSPORTline

Insportline nemá v Českej republike veľa kamenných predajní. Obchody sa nachádzajú v Prahe, v Brne, v Ostrave a centrálny sklad sa nachádza vo Vítkove.

Svoje pobočky má táto športová značka aj na Slovensku. Predajne sú v Bratislave, v Trenčíne a v Košiciach.

Vhodné alternatívy k inSPORTline

Pokiaľ sa vám nepodarilo nájsť vhodný produkt z oblasti fitness zariadení v eshope inSPORTline, tak určite navštívte eshop fitness-store. Prečo odporúčame práve túto spoločnosť? Sú to experti, ktorí sa zameriavajú len na fitness. Ďalšie dôvody, prečo si k nákupu vybrať práve túto spoločnosť nájdete TU.

Fitness store logo

Fitness store logo

FITNESS STORE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *