Ochrana pred slnkom

Slnečná ochrana je pre našu pokožku mimoriadne dôležitá predovšetkým počas letných mesiacov. Netreba ju však zanedbávať ani v ostatných ročných obdobiach. Lyžiari totiž určite dobre poznajú, akú silu dokáže mať slniečko odrážajúce sa od snehu na horách.

Slnečná energia je pre nás síce veľmi potrebná, avšak pred jej škodlivými účinkami sa musíme chrániť. Preto by súčasťou našej kozmetiky mali byť opaľovacie prostriedky, krémy či oleje. Najlepšie sú tie, ktoré poskytujú ochranu pred UV-A aj UV-B žiarením. Výšku faktora vyberajte podľa vášho fototypu pleti, ale myslite tiež na to, že citlivá detská pokožka potrebuje zvýšenú ochranu. Všeobecne platí, že krémom s SPF aspoň 30 nič nepokazíte.

V ponuke nájdete nielen opaľovacie krémy, telové mlieka či oleje, ale aj samoopaľovacie prípravky, ktoré vám zabezpečia dokonale bronzovú pokožku hoci aj v januári. A to bez toho, aby ste museli chodiť do solária. Ponuka produktov určených na ochranu pred slnkom je široká. Nájdete tu obľúbené značky, ako je Nivea, Bioderma či Astrid, ale aj luxusnejšie značky Clarins či Juvena.

Hlavné podkategórie

Kategória slnečná ochrana obsahuje tieto hlavné podkategórie

Značky

Zoznam značiek v kategórii slnečná ochrana